Корисний лід

Приходить зима, річки і озера покриваються льодом і ми сприймаємо це як належне, як щось само собою зрозуміле. На Водохрещу люди масово купаються в ополонці в надії поправити здоров'я, хтось зміцнити, а хтось просто осторонь спостерігає за тим, що відбувається, як за черговим християнським обрядом. Але насправді, якщо звернутися до статистики, відсоток хворих після пірнання в ополонці дуже низький, практично на рівні похибки. Пояснень цьому багато і всі вони досить спірні, але найбільш резонне, на наш погляд в структурі води в цей період року і в загальному всієї води, що пройшла заморозку.

 

 

Вода, як відомо, переходячи з рідкого стану в тверде, а потім назад в рідке називається структурованою. Саме така структура води сприятливо впливає на здоров'я людини. Заморожена вода і вода, що розтанула, дуже близька за своєю структурою зі структурою крові людини. Іншими словами, вживання льоду в напоях не тільки приємне заняття, але і дуже корисне. Тала вода для нашого організму в століття «бутильованої води» сприймається майже як «джерельна». Якщо ви іноді заміните улюблений ірландський «віскі з льодом» на апельсиновий «фреш з льодом», Ваш організм буде дуже вдячний. Ми ні в якому разі не закликаємо зловживати льодом, додавати його скрізь. Тим більше багато коктейлів і напоїв все ж містять алкоголь і саме його присутність в напоях має бути обмежена. В іншому випадку, користь від льоду буде вельми сумнівною.

 

 

У кожному ресторані обов'язково встановлюється система фільтрації води, цим займаються спеціалізовані фірми. Тому в льодогенератор надходить попередньо очищена вода, плюс ми рекомендуємо підключення софтнерів або, як їх ще називають, фільтрів пом'якшувачів. Барна серія льодогенераторів BREMA ставить перш за все стерильне виробництво льоду, який вживається орально. Вимоги до льодогенераторів, як і до всього технологічного харчового обладнання, досить високі. З цієї причини всі комплектуючі льодогенератора BREMA, які мають контакт з льодом виготовляються з нержавіючої сталі і високоякісного харчового пластику.

 

 

З ростом добробуту все більше техніки з'являється в наших будинках і квартирах. Самі по собі зрозумілими вважаються пральні та посудомийні машини, духові шафи з конвекцією, холодильники з вбудованими льодогенераторами. Все частіше заможні люди обирають собі не просто побутову техніку, а напівпрофесійну і навіть професійну техніку для домашнього використання, щоб отримати в домашніх умовах максимальної якості в приготуванні їжі. Винятком не стали і професійні льодогенератори, які охоче купують не тільки в бари і ресторани, а й в приватні будинки і квартири. Наявність в будинку професійного льдогенератора або професійної кавомашини говорить про високий смак господаря і про те, що тут живе справжній «гурман», який звик тільки до найкращого - краще у всьому.

 

Найбільш популярними і корисними, як ми підкреслили раніше, для «будинку» залишаються льодогенератори барної серії BREMA СВ. Але не можна забувати, що лід корисний може бути не тільки в бокалі. Дуже популярні сауни, в яких обладнані так звані «крижані кімнати». Неабияк розпарившись, відвідувачі розтираються льодом, а при достатній кількості льоду, навіть пірнають в крижані гранули. Для комплектації крижаних кімнат, в залежності від розмірів кімнати, застосовуються льодогенератори гранульованого льоду BREMA GB 903 A, GB 1555 A, G 280 А і G 510 А.

Льодогенератори BREMA корисні не тільки для бару чи ресторану, а й для здоров'я!

 


  Bremaкубиковий льодогенератор

Супутні товари

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 8

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 8

Пом'якшувач води на 8 літрів, пом'якшення води - 1000 літрів при t=30°С, виробництво - Італія..

4394 грн.

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 12

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 12

Пом'якшувач води на 12 літрів, пом'якшення води - 1500 літрів при t=30°С, виробництво Італія ..

5164 грн.

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 16

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 16

Пом'якшувач води на 16 літрів, пом'якшення води - 2000 літрів при t=30°С, виробництво Італія...

6795 грн.

Льодогенератор BREMA G 280 AHC

Льодогенератор BREMA G 280 AHC

Льодогенератор гранульованого льоду продуктивністю 280 кг на добу без бункера ..

212366 грн.

Льодогенератор BREMA G 510 AHC

Льодогенератор BREMA G 510 AHC

Льодогенератор гранульованого льоду продуктивністю 500 кг на добу без бункера ..

228674 грн.

Льодогенератор BREMA GB 903 AHC

Льодогенератор BREMA GB 903 AHC

Льодогенератор гранульованого льоду продуктивністю 90 кг на добу і бункером 30 кг ..

118142 грн.

Льодогенератор BREMA GB 1555 AHC

Льодогенератор BREMA GB 1555 AHC

Льодогенератор гранульованого льоду продуктивністю 150 кг на добу і бункером 55 кг ..

137078 грн.