Новини і статті

Лід для тіста!

Лід для тіста!

Колектив нашої компанії зосередив фокус своїх знань і зусиль в сфері забезпечення об'єктів торгівлі та харчування чудовим винаходом минулого століття - льодогенераторами!
Льодогенератори Brema чекають своїх покупців.

Льодогенератори Brema чекають своїх покупців.

Якщо купити ледогенератор якісний і надійний, це означає Брема! З приходом тепла оживає природа, а разом з нею активізуються ресторатори і бармени. Купити ледогенератор Brema чудове рішення, так як цей бренд уособлює собою високу якість виробленого льоду. Форма і розмір бажаного льоду, а так же спосіб виготовлення льоду залежить від моделі льодогенераторів. Наш сайт оформлений таким чином, щоб ви вибирали лід який Вам необхідний, а не модель льодогенератора. 
Перш ніж купити льдогенератор - необхідно знати! Льодогенератори BREMA серії СВ

Перш ніж купити льдогенератор - необхідно знати! Льодогенератори BREMA серії СВ

Штучний лід настільки міцно увійшов в ужиток, що складно уявити кафе або ресторан без льодогенератора. У цій стаття хочемо висвітлити найбільш часто виникають питання перед покупкою льодогенератора Брема «Brema», «кубикового льоду» або «льоду в формі кубика».

Що потрібно знати про льодогенератори?

Що потрібно знати про льодогенератори?

Ви вирішили купити ледогенератор Brema, але сумніви з приводу підбору правильної продуктивності льоду на добу. Спробуємо розібратися коротко, але по суті питання. Якщо у Вас діючий заклад і лід Ви наприклад до цього часу замовляли, ви приблизно розумієте споживання. Але коли, у вас з'явиться власний льодогенератор, споживання льоду в заклад помітно збільшиться, так як Ви перестанете лід економити.

Популярні льодогенератори

Льодогенератор BREMA CB 246 A

Льодогенератор BREMA CB 246 A

Льодогенератор BREMA кубикового льоду продуктивністю 24 кг на добу і бункером ємністю 6 кг ..

27900 грн.

Льодогенератор BREMA CB 425 A

Льодогенератор BREMA CB 425 A

Льодогенератор кубикового льоду продуктивністю до 46 кг на добу і бункером ємністю на 25 кг ..

31950 грн.

Льодогенератор BREMA CB 840 A

Льодогенератор BREMA CB 840 A

Льдогенератор кубикового льда производительностью 80 кг в сутки и бункером емкостью 40 кг ..

44400 грн.

Льодогенератор BREMA CB 184 A INOX

Льодогенератор BREMA CB 184 A INOX

Льодогенератор кубикового льоду продуктивністю 21 кг на добу і бункером ємністю на 4 кг ..

21510 грн.

Наші клієнти

Спеціальні пропозиції

Льодогенератор BREMA GB 902 A

Льодогенератор BREMA GB 902 A

Льодогенератор гранульованого льоду продуктивністю 90 кг на добу і бункером на 20 кг ..

53250 грн. 55050 грн.

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 12

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 12

Пом'якшувач води на 12 літрів, пом'якшення води - 1500 літрів при t=30°С, виробництво Італія ..

2220 грн. 2370 грн.

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 8

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 8

Пом'якшувач води на 8 літрів, пом'якшення води - 1000 літрів при t=30°С, виробництво - Італія..

2190 грн. 2280 грн.

iBrema.com.ua - італійські промислові льодогенератори BREMA для виробництва льоду

Якщо Вас цікавить професійне обладнання, а саме: льодогенератори для барів, в супермаркети для викладення риби на льоду, для кондитерських і ковбасних цехів, а також софтнери - пом'якшувачі води, барні станції, льодокришителі, міксери, блендери, професійні кавомолки та кавомашини, соковижималки, сокоохолоджувачі, обладнання, як для невеликого бару, так і величезного нічного клубу з п'ятьма барами на кожному поверсі - все це ви можете придбати прямо зараз, заощадивши багато часу в інтернет-магазині iBrema.com.ua.

iBrema позбавить Вас від необхідності відвідування безлічі фірм і магазинів. У Вас є можливість замовити льодогенератори BREMA, не підводячись з дивана, а наша служба доставки або кур'єр швидко і своєчасно доставить Вам покупку за вказаною адресою. Інтернет-магазин льодогенераторів BREMA працює по всій території України. Покупці з різних міст можуть без зайвих клопотів замовити товар в нашому інтернет-магазині і отримати його у своєму місті (Харків, Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця та інші міста). Не має значення, де ви знаходитесь на даний момент, ви можете відвідати наш сайт і придбати необхідні товари за чесною ціною, що, погодьтеся, дуже зручно. Наявність безлічі позицій і рішень на складі дозволить вибрати льодогенератор з необхідними характеристиками і вартістю. Часто буває, що необхідно терміново відкрити невеликий бар, а досвіду в цьому бізнесі немає. Не впадайте у відчай, наші фахівці проконсультують який льодогенератор найбільш ефективний на етапі відкриття і що з устаткування можна купити і доставити в заклад, який вже відкрився.

Ласкаво просимо на професійний сайт льодогенераторів BREMA!