Новини і статті

Купити ледогенератор для бізнесу - «Доставка льоду»!

Купити ледогенератор для бізнесу - «Доставка льоду»!

Безсумнівно, кожен заклад, в якому є бар не може обійтися, без льоду і звичайно льодогенератора! Але в літні місяці, коли температура повітря підвищується вище 30 º С. попит на лід зростає і ледогенератор вже не здатний виробити достатню кількість льоду. У таких випадках, в пікове споживання льоду, заклади практикують замовлення «привізного льоду». 

Лід для тіста!

Лід для тіста!

Колектив нашої компанії зосередив фокус своїх знань і зусиль в сфері забезпечення об'єктів торгівлі та харчування чудовим винаходом минулого століття - льодогенераторами!
Льодогенератори Brema чекають своїх покупців.

Льодогенератори Brema чекають своїх покупців.

Якщо купити ледогенератор якісний і надійний, це означає Брема! З приходом тепла оживає природа, а разом з нею активізуються ресторатори і бармени. Купити ледогенератор Brema чудове рішення, так як цей бренд уособлює собою високу якість виробленого льоду. Форма і розмір бажаного льоду, а так же спосіб виготовлення льоду залежить від моделі льодогенераторів. Наш сайт оформлений таким чином, щоб ви вибирали лід який Вам необхідний, а не модель льодогенератора. 
Перш ніж купити льдогенератор - необхідно знати! Льодогенератори BREMA серії СВ

Перш ніж купити льдогенератор - необхідно знати! Льодогенератори BREMA серії СВ

Штучний лід настільки міцно увійшов в ужиток, що складно уявити кафе або ресторан без льодогенератора. У цій стаття хочемо висвітлити найбільш часто виникають питання перед покупкою льодогенератора Брема «Brema», «кубикового льоду» або «льоду в формі кубика».

Популярні льодогенератори

Льодогенератор BREMA CB 246 AHC

Льодогенератор BREMA CB 246 AHC

Льодогенератор BREMA кубикового льоду продуктивністю 24 кг на добу і бункером ємністю 6 кг ..

49483 грн.

Льодогенератор BREMA CB 425 AHC

Льодогенератор BREMA CB 425 AHC

Льодогенератор кубикового льоду продуктивністю до 46 кг на добу і бункером ємністю на 25 кг ..

75543 грн.

Льодогенератор BREMA CB 840 AHC

Льодогенератор BREMA CB 840 AHC

Льдогенератор кубикового льда производительностью 80 кг в сутки и бункером емкостью 40 кг ..

93423 грн.

Льодогенератор BREMA CB 184AHC INOX

Льодогенератор BREMA CB 184AHC INOX

Льодогенератор кубикового льоду продуктивністю 21 кг на добу і бункером ємністю на 4 кг ..

43583 грн.

Наші клієнти

iBrema.com.ua - італійські промислові льодогенератори BREMA для виробництва льоду

Якщо Вас цікавить професійне обладнання, а саме: льодогенератори для барів, в супермаркети для викладення риби на льоду, для кондитерських і ковбасних цехів, а також софтнери - пом'якшувачі води, барні станції, льодокришителі, міксери, блендери, професійні кавомолки та кавомашини, соковижималки, сокоохолоджувачі, обладнання, як для невеликого бару, так і величезного нічного клубу з п'ятьма барами на кожному поверсі - все це ви можете придбати прямо зараз, заощадивши багато часу в інтернет-магазині iBrema.com.ua.

iBrema позбавить Вас від необхідності відвідування безлічі фірм і магазинів. У Вас є можливість замовити льодогенератори BREMA, не підводячись з дивана, а наша служба доставки або кур'єр швидко і своєчасно доставить Вам покупку за вказаною адресою. Інтернет-магазин льодогенераторів BREMA працює по всій території України. Покупці з різних міст можуть без зайвих клопотів замовити товар в нашому інтернет-магазині і отримати його у своєму місті (Харків, Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця та інші міста). Не має значення, де ви знаходитесь на даний момент, ви можете відвідати наш сайт і придбати необхідні товари за чесною ціною, що, погодьтеся, дуже зручно. Наявність безлічі позицій і рішень на складі дозволить вибрати льодогенератор з необхідними характеристиками і вартістю. Часто буває, що необхідно терміново відкрити невеликий бар, а досвіду в цьому бізнесі немає. Не впадайте у відчай, наші фахівці проконсультують який льодогенератор найбільш ефективний на етапі відкриття і що з устаткування можна купити і доставити в заклад, який вже відкрився.

Ласкаво просимо на професійний сайт льодогенераторів BREMA!