Софтнери (фільтри-пом'якшувачі води)

Софтнери (фільтри-пом'якшувачі води)

Софтнери-пом'якшувачі води запобігають утворенню накипу і усувають проблеми, пов'язані з відкладенням вапняного нальоту, що виникає через жорсткість води. Таким чином поліпшується якість продукту і скорочуються витрати на техобслуговування машин. Фільтри-пом'якшувачі води використовуються не тільки для льодогенераторів, але й для всієї професійної техніки, де використовується вода: пароконвекційні печі, посудомийні машини, кавоварки та т.д.

Найпоширеніші моделі фільтрів-пом'якшувачів на 8, 12 і 16 літрів.

Як правильно підібрати пом'якшувач для тієї чи іншої техніки?

Зверніть увагу, що фільтр-пом'якшувач відповідає за м'якість води, але не призначений для очищення від брудної води або інших домішок, які входять до складу води. Якщо в регіоні Вашого проживання вода недостатньої якості, рекомендуємо попередньо використовувати системи фільтрації води грубої і тонкої очистки, і лише в завершальній стадії підключати фільтр-пом'якшувач (софтнер).

Пом'якшення води відбувається шляхом хімічної реакції сольового складу з водою. Наприклад, 8-літровий софтнер розрахований на 1000 літрів пом'якшення, 16-літровий на 2000 літрів. При проходженні через софтнер вищевказаного обсягу води якість пом'якшення падає, і фільтр необхідно замінити на новий.

Функціонування фільтра - пом'якшувача засноване на принципі іонного обміну солей жорсткості (кальцію) на іони натрію. Разом з водою солі жорсткості надходять в ємність, де знаходиться катіонообмінна смола. При проходженні через катіонообмінну смолу іони жорсткості замінюються іонами натрію, які знаходяться у смолі , забезпечуючи пом'якшення води на виході з ємності.

Хочемо ще раз підкреслити, що пом'якшувач встановлюється, як допоміжне обладнання в комплекті з посудомийними машинами, кавоварками, пароконвектоматами, конвекційними печами з зволоженням, льодогенераторами та іншим технологічним обладнанням, що використовує у своїй роботі воду.

На сайті нашої компанії можна придбати софтнери (фільтри пом'якшувачі води) італійських виробників DVA, CMA і Silanos.


Порівняти товари (0)


Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 8

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 8

Пом'якшувач води на 8 літрів, пом'якшення води - 1000 літрів при t=30°С, виробництво - Італія..

4394 грн.

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 12

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 12

Пом'якшувач води на 12 літрів, пом'якшення води - 1500 літрів при t=30°С, виробництво Італія ..

5164 грн.

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 16

Софтнер (фільтр пом'якшувач води) DVA LT 16

Пом'якшувач води на 16 літрів, пом'якшення води - 2000 літрів при t=30°С, виробництво Італія...

6795 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)