Про компанію

 

iBrema - професійний сайт для барменів, кухарів, власників закладів харчування та відпочинку, для магазинів та супермаркетів, медичної та харчової промисловості, крижаних кімнат і для Всіх, кому потрібен лід!

iBrema - результат багаторічної праці команди фахівців в сфері професійного обладнання, націленого на професійну презентацію високоякісного і надійного бренду, по праву займає лідируючу позицію серед світових та європейських виробників льодогенераторів.

На сайті представлена вся лінійка професійних льдогенераторів виробництва італійського заводу Brema, розташованого в околицях Мілана.

Лід у формі кубика або у формі пірамідки, лускатий або гранульований, ви легко знайдете за допомогою зручного меню та фільтра на сайті iBrema.

Професійна команда менеджерів і технічних фахівців дадуть відповідь на всі Ваші запитання в сфері виробництва та застосування льоду.

На нашому сайті Ви дізнаєтесь як був винайдений льодогенератор, як він працює, як його виробляють на заводі Brema та як він виготовляє такі вишукані і прекрасні фігурки з льоду різної форми. Ви дізнаєтеся ще дуже багато цікавого, пов'язаного з льодом.

Наші менеджери з радістю проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних з льодогенераторами. Мета нашої роботи не тільки допомогти Вам визначитися з покупкою льодогенератора, а й отримати грамотну консультацію у виборі саме тієї моделі, яка Вам необхідна в даний момент у вашому закладі, не більше і не менше. Найвищою оцінкою нашої роботи ми будемо вважати Ваше повторне звернення в нашу компанію, а тим більше багаторічну співпрацю на основі взаємної довіри та обміну досвідом.

Ласкаво просимо на професійний сайт льдогенераторов - iBrema!