Весна! Гарна пора, щоб придбати льодогенератор!

Весна, прокидається природа, все оживає. Підвищується ділова активність, готельно-ресторанний бізнес не виняток, заклади оновлюють на кухнях парк професійного обладнання. Люди все більше часу проводять на вулиці, і, таким чином, більше відвідують ресторани, кафе і піцерії. СПА - салони і фітнес-зали також відчули поповнення в рядах спортсменів, які поспішають поправити фігуру до пляжного сезону, швидко поповнюють свої бари новими кавомашинами, соковижималками і льодогенераторами. Ресторани і кафе, неквапливо готують літні майданчики до літнього сезону. І зараз саме час замовити відсутнє обладнання для вашого бару чи ресторану!

 

 

 

Поставка європейського обладнання складє від 4-х до 6-ти тижнів. Якщо Вам потрібен льодогенератор з великою продуктивністю, наприклад, Brema CB 1265 A, CB 1565 A, Muster 250 А или Muster 350 А, то слід оформити замовлення на дані генератори льоду зараз, так як ці моделі не є складськими позиціями і завозяться тільки під замовлення.

 

Якщо Ви відкриваєте ресторан, піцерію або кафе, льодогенератор невеликого обсягу практично завжди можна купити в нашій компанії зі складу.

 

 

Весна - це прекрасна пора відкрити свій невеликий бар або кафе і, нарешті, спробувати свої сили в ресторанному бізнесі, а хто знає, можливо, Ви і є той великий ресторатор, який через пару років прославиться на всю Україну!

Купуйте льодогенератори BREMA і Ви не пошкодуєте!

 


  Bremaкубиковий льодогенераторкубиковий льодогенератор з бункером

Супутні товари

Льодогенератор BREMA CB 1565 AHC

Льодогенератор BREMA CB 1565 AHC

Льодогенератор кубикового льоду продуктивністю 155 кг на добу і бункером ємністю на 65 кг ..

136806 грн.

Льодогенератор BREMA Muster 250 A

Льодогенератор BREMA Muster 250 A

Льодогенератор лускатого льоду продуктивністю 250 кг на добу без бункера ..

289920 грн.

Льодогенератор BREMA Muster 350 A

Льодогенератор BREMA Muster 350 A

Льодогенератор лускатого льоду продуктивністю 400 кг на добу без бункера ..

337485 грн.

Льодогенератор BREMA CB 1265 AHC

Льодогенератор BREMA CB 1265 AHC

Льодогенератор кубикового льоду продуктивністю 130 кг на добу і бункером ємністю на 65 кг ..

134541 грн.